Букмекери оцінили шанси виходу художнього фільму про коронавірус

Владислав Стародубцев
За оцінкою аналітиків букмекерської компанії Favbet, 53% ймовірності, що до 2022-го року в прокаті з’явиться художній фільм про пандемію коронавірусної хвороби, інформує «Рейтинг Букмекерів».
Букмекери оцінили шанси виходу художнього фільму про коронавірус

Букмекери оцінили шанси виходу художнього фільму про коронавірус

Зіграє котирування 1.74 (53%), якщо стрічка про хворобу COVID-19 вийде в прокаті до початку 2022-го року. На сценарій, за яким цього не станеться, встановлений коефіцієнт 1.94 (47%). 

Спалах нового типу коронавірусу SARS-CoV-2 вперше був зафіксований наприкінці грудня минулого року у місті Ухань, провінції Хубей (Китай). Після цього розпочалося поширення інфекції у всіх куточках планети.

Кількість хворих на коронавірус у світі продовжує зростати. Наразі майже 400 тисяч хворих (понад 17 тисяч випадків – летальні) на COVID-19 у 150 країнах світу. Більше як 100 тисяч осіб видужали.

Нещодавно ВООЗ визнав Європу епіцентром поширення коронавірусної інфекції. Найбільше інфікованих в Італії (64 тисячі хворих), Іспанії (майже 40 тисяч хворих), Німеччині (31 тисяча випадків зараження) та Франції (понад 20 тисяч випадків інфікування).

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

Сьогодні стало відомо, що Олімпіаду в Токіо перенесли задля профілактики поширення вірусу.

Букмекери: Netflix зніме фільм або серіал про коронавірус?

Спорт на карантині: на що пропонують ставити букмекери?

 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт