Букмекери оцінили шанси в поєдинку Ентоні Джошуа – Володимир Кличко

Олександр Карпенко

У суботу, 26 листопада, відбудеться бій за титул чемпіона за версією IBF, в якому Володимир Кличко спробує повернути собі один з чотирьох втрачених поясів в поєдинку проти Ентоні Джошуа. Букмекери не поспішають віддавати перевагу нашому боксеру, якому доведеться зіштовхнутися з тиском, що створюватимуть фани олімпійського чемпіона Лондона.

post319732_5d60c_content

Наш боксер рішуче налаштований повернути титул

За котируваннями БК «William Hill», шанси на перемогу в обох суперників рівні – обидва результати оцінені коефіцієнтом 1.91 (48%) , а на нічийний результат пропонують 26.00 (4%). В той час, як «Парі-Матч» віддає перевагу британському боксеру за 1.80 (51%), а шанси екс-чемпіона становлять 2.05 (45%).  За нічию дають 24.00 (4%).

Нагадаємо, що український боксер не з’являвся цього року у ринзі в очікуванні реваншу зі своїм кривдником Тайсоном Ф’юрі, який провалив останній допінг тест та вирішив провести поєдинок за титул, який у британця відібрали.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?