Букмекери оцінили шанси України в матчі проти Косово

Олександр Карпенко

У неділю, 9 жовтня, відбудеться матч між збірними України та Косово. Букмекери не сумніваються в успіху нашої збірної, хоча тренерський штаб звертає увагу на те, що не може бути і мови про недооцінку суперника. 

snymok

Проти найближчого суперника Україна повинна здобути першу перемогу у відборі до ЧС-2018

Згідно з останніми котируваннями БК «PariMatch», шанси на перемогу українців оцінюють 1.24 (76.5%), на нічийний результат пропонують 6.00 (16%), а на вікторію гостей дають 12.5 (7,5%). За тотал більше 2.5 – 1.70 (55%), менше – 2.10 (45%). Обидві заб’ють: так – 2.44 (39%), ні – 1.56 (61%).

Відбір до ЧС-2018, група «I», 3-й тур

Україна – Косово

Стадіон: ім. Йозефа Пілсудського (Краків)

Головний арбітр: Кевін Блом (Нідерланди)

Телетрансляція: 9 жовтня, початок о 19:00, канал «Футбол 1»

Вірогідний склад Україна: П’ятов, Соболь, Ордець, Хачеріді, Бутко, Степаненко, Коваленко, Зінченко, Коноплянка, Кравець, Ярмоленко.

Вірогідний склад Косово: Уйкани, Пакарада, Пепа, Пніши, Передедай, Ветон Беріша, Круезіу, Вален Беріша, Зенелі, Рашица, Целіна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?