Букмекери оцінили шанси України на перемогу в «Євробаченні-2017»

Рейтинг Букмекерів

9 травня в Києві стартує 62-й пісенний конкурс «Євробачення-2017». Букмекери вже давно приймають ставки на переможця даного змагання. За оцінкою аналітиків букмекерської компанії Paddy Power, в України не найкращі шанси здобути перемогу.

Букмекери оцінили шанси України на перемогу в «Євробаченні-2017»

Фаворитом конкурсу, згідно з оцінкою букмекерів, є Італія, яку представить співак Франческо Габбані. Поставити перемогу пісні «Occidentali’s Karma» в його виконанні можна з коефіцієнтом 2,75. Зазначимо, що, згідно з традицією, Італія, як один з членів «Великої п’ятірки», почне виступ з фіналу.

Поставити на те, що в наступному році «Євробачення» пройде в Швеції, можна з коефіцієнтом 7,0. Додамо, що країна ще не визначилася з представником на конкурсі. Ім’я буде оголошено 11-го березня.

Коефіцієнтом 8,0 оцінили шанси Росії, яка також не повідомила, хто представить країну в Києві. За цей же коефіцієнт можна зробити ставку на перемогу Греції, яку представить співак Demy, і Румунії, від якої виступить дует Ilinca & Alex Florea з композицією «Yodel It!».

Коефіцієнтом 21,0 експерти оцінюють ймовірність перемоги Естонії, від якої з піснею «Verona» виступить дует Koit Toome & Laura.

Таким же коефіцієнтом оцінюється друга поспіль перемога України – від господарів конкурсу виступить група O.Torvald з піснею «Time».

Коефіцієнтом 51,0 оцінюється перемога Білорусі, яка три місяці тому була фаворитом, згідно букмекерських оцінками. На «Євробаченні-2017» країну представить дует NAVI з композицією «Historyja majho zyccia».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?