Букмекери оцінили шанси українки виграти титул «Міс Всесвіт-2018»

Тарас Гончар

17 грудня в Таїланді пройде фінал конкурсу «Міс Всесвіт». Букмекери приймають ставки на те, представниця якої країни завоює нагороду.

Букмекери оцінили шанси українки виграти титул «Міс Всесвіт-2018»

Букмекери оцінили шанси українки виграти титул «Міс Всесвіт-2018»

У Таїланді відбувається підготовка і репетиції фіналу конкурсу краси «Міс Всесвіт-2018», на якому Україну представить 23річна одеситка Карина Жосан.

БК Favbet оцінює ймовірність її перемоги коефіцієнтом 15,0.

Одна із фаворитів, за оцінкою аналітиків, представниця ПАР Тамарін Грін. Поставити на студентку медичного університету Кейптауна можна за 10,0. Цікаво, що конкурсантка з ПАР виграла конкурс в минулому році. Це була ДеміЛей НеїПітерс.

Поставити на Катріону Грей також можна з коефіцієнтом 5,0. Модель, співачка і телеведуча має австралійські коріння, але представляє на конкурсі Філіппіни.

Зробити ставку на Кьяру Ортега з Пуерто-Рико можна за 4,0. Шанси представниці США Сари Роуз Саммерс експерти оцінили коефіцієнтом 7,0. Американка вже стала фігуранткою скандалу. Саммерс розкритикувала представниць В’єтнаму і Камбоджі за те, що ті не говорять англійською. Це викликало гнів користувачів соцмереж.

Конкурс «Міс Всесвіт» проводиться з 1952 року. Переможниця отримує корону з дорогоцінних каменів, а також право рік безкоштовно жити в НьюЙорку. В рамках рекламного контракту дівчина їздить по світу і бере участь в різних заходах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?