Букмекери оцінили шанси українки Альони Бєлової стати «Міс Земля 2016»

Рейтинг Букмекерів

29 жовтня на Філіппінах відбудеться фінал одного з найпрестижніших міжнародних конкурсів краси «Міс Земля». За перемогу в конкурсі борються 92 дівчат з різних країн світу. Букмекери приймають ставки на те, хто виграє корону «Міс Земля». 21-річна українська модель Альона Бєлова – одна з претенденток на нагороду, згідно з котируваннями БК Paddy Power.

iua

Поставити на те, що українка виграє корону, можна за 51,0

Букмекерська компанія Paddy Power оцінює шанси 21-річної красуні з Вінниці виграти конкурс «Міс Земля» коефіцієнтом 51,0. Фаворитом конкурсу, згідно з оцінками букмекера, вважається 26-річна англійка Луісса Бартон: поставити на її перемогу можна з коефіцієнтом 5,0.

У п’ятірку головних претенденток на корону, згідно з котируваннями Paddy Power, також входять 26-річна австралійка Ліндл Кін (5,5), 19-річна американка Коррін Стеллакіс (6,5) і представниця Гватемали Стефані Юдіт Сісаль (7,5). Слідом за росіянкою Олександрою Черепановою, шанси якої оцінені коефіцієнтом 8.0, розташувалися перуанка Брунелло Фосса, представниця Таїланду Атчарі Буахіао і красуня з Чехії Крістіна Кубіцкова: поставити на перемогу кожної з цих дівчат можна за 8,5.

Шанси 21-річної українки Олени Бєлової букмекер оцінює коефіцієнтом 51,0. Народилася вона у Вінниці. З 5 до 17 років професійно займалася бально-спортивними танцями, стала чемпіонкою України і фіналісткою чемпіонату Європи. У 2009 році закінчила Музичну школу №1 у Вінниці за класом фортепіано. У 2012 році закінчила гімназію №1 у м. Вінниці із золотою медаллю. В цьому ж році вступила до Київського національного економічного університету, факультет міжнародної економіки і менеджменту на бюджетну основу. У 2013 році стала першою віце-міс університету. На даний момент навчається і живе в Києві.

Конкурс «Міс Земля» проходить на Філіппінах під егідою ООН в тому числі з метою залучення уваги до сучасних проблем захисту навколишнього середовища. Всі учасниці представляють власні проекти для поліпшення екологічного становища в світі. Володарка корони стає представницею ООН в питаннях розвитку програм щодо збереження середовища проживання людини на планеті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?