Букмекери оцінили шанси сина Каспера Шмейхеля виграти АПЛ

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Sky Bet відкрила прийом ставок на те, чи повторить Макс Шмейхель – син голкіпера «Лестера» Каспера Шмейхеля, народжений в 2010-му році – долю своїх батька і діда.

Букмекери допускають, що Макс Шмейхель повторить шлях батька і діда

Букмекери допускають, що Макс Шмейхель повторить шлях батька і діда

Перспективу перемоги маленького Макса в англійській Прем’єр-лізі букмекери оцінюють коефіцієнтом 251.0 – зовсім не так сміливо, як у випадку з чемпіонством «Лестера». Макс Шмейхель привернув увагу вболівальників «Лестера» і шанувальників таланту його футбольного сімейства під час святкування чемпіонства «Лестера», з’явившись на «Кінг Пауер» з батьком.

Ще одна ставка, яку можна зробити, на те, що Макс виграє АПЛ в 29 років. Саме в цьому віці чемпіонат Англії підкорився і Касперу Шмейхелю в складі «Лестера», і Петеру Шмейхелю в складі «Манчестер Юнайтед» в 1993-му році. І збіги на цьому не закінчуються – і Каспер, і Петель фактично виграли чемпіонат 2-го травня ( «Лестер», нагадаємо, став чемпіоном після нічиєї «Тоттенхема» і «Челсі»).

Все про ставки на головну футбольну сенсацію Європи поточного сезону ви можете прочитати в нашому спеціальному матеріалі «Букмекери плачуть. Як «Лестер» приніс мільйони теслярам і студентам»!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?