Букмекери оцінили шанси Світоліної виграти Вімблдон

Тарас Гончар

У четвер на Вімблдоні стартують жіночі півфінали. До вирішального етапу змагань пробилися чотири тенісистки: Барбора Стрицова, Серена Вільямс, Сімона Халеп і Еліна Світоліна. Букмекери скептично оцінили шанси українки виграти турнір.

Букмекери оцінили шанси Світоліної виграти Вімблдон

Букмекери оцінили шанси Світоліної виграти Вімблдон

Згідно з оцінкою букмекерської компанії «Парі-Матч», Світоліна посідає лише третє місце за шансами на перемогу в рамках Вімблдону. Зробити ставку, що Еліна стане найсильнішою тенісисткою на турнірі можна за 6,0 (орієнтовна вірогідність – 17%).

Фаворитом змагань аналітики вважають Серену Вільямс, на перемогу якої можна поставити за 1,9 (53%). Коефіцієнтом 2,8 (36%) оцінені шанси Сімони Халеп відсвяткувати вікторію на турнірі «Великого шолому».

Вважається, що Барбора Стрицова має найменше передумов для загального успіху. Поставити на чеську тенісисту пропонують за 10,0 (10%).

Додамо, що в четвер Еліна Світоліна зустрінеться з Сімоною Халеп, а Серена Вільямс зійдеться на корті з Барборою Стрицовою. Матчі заплановано на 15:00 за київським часом.

Призовий фонд змагань найстаршого і найпопулярнішого тенісного турніру в світі Вімблдону складає 49,43 млн доларів. Переможці чоловічого і жіночого одиночних розрядів отримають по 3,05 млн доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт