Букмекери оцінили шанси Родрігеса стати найкращим бомбардиром «Динамо»

Тарас Гончар

На початку серпня «Динамо» придбало нового форварда. Мова про Жерсона Родрігеса, який перейшов з японського клубу «Джубіло Івата» за 2 млн євро. З такої нагоди букмекери відкрили лінію ставок на результативність нападника збірної Люксембургу в складі українського клубу.

Букмекери оцінили шанси Родрігеса стати найкращим бомбардиром «Динамо»

Букмекери оцінили шанси Родрігеса стати найкращим бомбардиром «Динамо»

Згідно з оцінкою букмекерської контори FavBet, Жерсон Родрігес без проблем заб’є 5 та більше голів в УПЛ. Зробити ставку на це пропонують за 1,25, що дорівнює ймовірності 80%. Коефіцієнтом 2,3 (43%) оцінені шанси нового нападника «Динамо» відзначитися 10 разів і більше, а коефіцієнтом 9,0 (11%) –  від 15 та більше.

Зробити прогнози та поставити на те, що Жерсон Родрігес стане найкращим снайпером київського клубу в сезоні, можна за 4,5 (22%), а на те, що нападник з Люксембургу виграє гонку бомбардирів в УПЛ, – за 7,0 (14%).

Цікаво, що «Динамо» ще навіть не подолало кваліфікацію Ліги чемпіонів, а аналітики вже оцінили можливість того, що Родрігес заб’є принаймні один гол на груповій стадії ЛЧ. Таку ставку букмекери готові помножити з коефіцієнтом 8,0 (12%).

Жерсон Родрігес уже дебютував у складі «Динамо» в матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Брюгге», однак після виходу на заміну нападник не зміг завдати результативного удару.

Favbet Ліга. УПЛ презентувала нову назву та логотип чемпіонату

БК Favbet за кожен гол в УПЛ віддасть 1 тисячу гривень на благодійність

Букмекери різко знизили шанси «Динамо» на прохід «Брюгге» в ЛЧ

«Динамо» – «Шахтар»: ставки, прогнози і коефіцієнти букмекерів на матч 10 серпня 2019 року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт