Букмекери оцінили шанси Кличка і Ф’юрі в матчі-відповіді

Рейтинг Букмекерів

Боксерський поєдинок, в якому український боєць Володимир Кличко спробує взяти реванш у британо-ірландця Тайсона Ф’юрі, відбудеться в Манчестері 29-го жовтня. Букмекери оцінили шанси боксерів перемогти в цій битві як рівні.

Поставити на перемогу кожного з бійців можна за 1.91

Поставити на перемогу кожного з бійців можна за 1.91

Букмекерська контора William Hill оцінює ймовірність перемоги Володимира Кличка і Тайсона Ф’юрі однаковим коефіцієнтом – 1.91. На нічийний результат можна поставити за 26.0.

Шанси Ф’юрі виграти завдяки технічному рішенню дорівнюють 2.62, поставити на те, що таким чином здобуде перемогу Кличко, можна за 3.25. При цьому шанси українського боксера виграти шляхом нокауту, технічного нокауту або через дискваліфікацію суперника, дорівнюють 4.0, а ймовірність перемоги Ф’юрі такими способами оцінюється коефіцієнтом 5.0.

Поставити на те, що будуть зіграні всі раунди, можна за 1.5. Імовірність зворотного оцінюється коефіцієнтом 2.5.

В кінці липня, коли представники боксерів обговорювали дату поєдинку, і попередньою вважалася саме 29-те жовтня, шанси Кличка перемогти оцінювалися коефіцієнтом 1.8, Ф’юрі – 1.91.

У квітні, коли стала відома дата бою-реваншу – 9-те липня, поставити на тріумф Ф’юрі можна було за 1.8. Імовірність того, що Кличко візьме реванш, оцінювалася коефіцієнтом 2.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?