Букмекери оцінили шанси Іво Бобула стати президентом України

Тарас Гончар

Відомий український співак Іво Бобул оголосив про свої наміри брати участь у президентських виборах 2019 року та вже почав збирати гроші на передвиборчу кампанію. Букмекери не пропустили повз вуху таку подію та вже приймають ставки на президентство народного артиста.

ivo

Букмекери оцінили шанси Іво Бобула стати президентом України

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, шанси Іво Бобула стати наступним президентом України становлять 1%. Зробити ставку на перемогу співака на президентських виборах можна з коефіцієнтом 100.0.

У травні Іво Бобул в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що збирається балотуватися на посаду президента України.

«Звичайно, звичайно. Збираюся. Зараз збираю фінанси, першою чергою. По-перше, я хочу поговорити з Трампом. Мені треба поїхати до Штатів, попросити у нього допомоги. Я думаю, він допоможе. Я вважаю, що погляди у нас співпадають. Ну а народ мене підтримає, я це сто відсотків знаю. Навіть не сумніваюся у цьому», – сказав співак.

За словами народного артиста, Україна рухається не в правильному напрямку, тому він повинен втрутитися в долю держави.

«Я зважився на цей крок, тому що бачу, що наша країна йде не туди, куди потрібно. Ми летимо в прірву і не можемо зупинитися. Для того, щоб зупинитися, потрібно мати команду. Вона у мене готова. Як тільки почнуться вибори і можна буде анонсувати політичну платформу – ми це все зробимо красиво і правильно», – пояснив Іво Бобул.

Нагадаємо, що раніше букмекери приймали ставки на те, чи висунуть вони свої кандидатури на вибори 2019 року комедійний актор Володимир Зеленський і співак Святослав Вакарчук.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?