Букмекери оцінили шанси Джоковича і Надаля у фіналі Australian Open-2019

Тарас Гончар

27 січня в фіналі чоловічого одиночного розряду Australian Open-2019 зіграють серб Новак Джокович і іспанець Рафаель Надаль. Букмекери оцінили шанси тенісистів виграти вирішальний матч турніру.

open-2019

Букмекери оцінили шанси Джоковича і Надаля у фіналі Australian Open-2019

БК «Парі-Матч» оцінює ймовірність перемоги Джоковича коефіцієнтом 1,73 (шанси – приблизно 55%). Поставити на тріумф Надаля можна за 2,15 (близько 45%).

Зробити ставку на те, що в грі буде три сети, можна за 2,55. Імовірність того, що матч розтягнеться на чотири сети та більше, оцінюється коефіцієнтом 1,48, на п’ять сетів – 3,25.

Найбільш ймовірний рахунок матчу, за остаточною оцінкою БК, – 3:0. Цей результат котирується за 4,2. Імовірність рахунку 3:1 оцінюється коефіцієнтом 4,3. Суха перемога Надаля котирується за 5,50.

Зазначимо, що Новак Джовокович – шестиразовий переможець Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Востаннє він вигравав турнір в 2016 році, тоді його суперником був Енді Маррей.

Рафаель Надаль виграв Australian Open лише одного разу – в 2009 році. Крім того, іспанець грав у фіналі турніру три рази – в 2012, 2014 і 2017 роках. У 2012-му він програв Новаку Джоковичу.

Фінальний матч почнеться о 10:30 за київським часом 27 січня.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт