Букмекери оцінили шанси «Динамо» пройти «Олімпіакос» у Лізі Європи

Тарас Гончар

У Ньоні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. На цій стадії суперником «Динамо» стане «Олімпіакос» із Греції. Букмекери оцінили шанси команд на прохід до наступної стадії змагань.

Букмекери оцінили шанси «Динамо» пройти «Олімпіакос»

Букмекери оцінили шанси «Динамо» пройти «Олімпіакос»

За оцінкою букмекерської компанії «Парі-Матч», «Динамо» – фаворит у протистоянні з «Олімпіакосом». Зробити ставку на українців можна з коефіцієнтом 1,8 (ймовірність події – 53%), на греків – за 2,01 (47%).

Перший матч відбудеться 14 лютого о 19:55 в Греції, гра-відповідь – 21 лютого о 22:00 в Києві.

Поставити на те, що київська команда виграє виїзний поєдинок пропонується за 3,7 (26%). За перемогу  «Олімпіакоса» в Піреї дають 2,1 (45%). Нічия оцінена коефіцієнтом 3,3 (29%).

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич вважає результат жеребкування 1/16 Ліги Європи прийнятним для команди.

«Маршрут до Греції ми проклали ще в минулому сезоні. Знаємо, куди летимо, де будемо грати. Зараз головне – добре відпочити та починати підготовку. Я знаю, що на сьогоднішній день «Олімпіакос» не в найкращому стані, але команда сильна, з історією. А в Греції нікому легко не буває», – розповів Хацкевич.

Нагадаємо, що букмекери оцінили шанси «Динамо» і «Шахтаря» виграти Лігу Європи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?