Букмекери оцінили шанси Барака Обами очолити «Манчестер Юнайтед»

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Paddy Power вважає нинішнього наставника «Тоттенхема» Маурісіо Почеттіно основним претендентом на посаду головного тренера «Манчестер Юнайтед», якщо клуб найближчим часом вирішить розлучитися з Жозе Моурінью. Серед потенційних кандидатів на посаду також можна зустріти ім’я екс-президента США Барака Обами.

Можливо, ми побачимо Барака Обаму в новій ролі

Коефіцієнт на те, що саме аргентинець наступним на постійній основі очолить «Червоних дияволів», дорівнює 6,50. Друге і третє місця в списку основних претендентів розділили Луїс Енріке і Дієго Сімеоне. На кандидатуру кожного з цих фахівців можна поставити з однаковим коефіцієнтом 9,50.

Зрозуміло, епатажна ірландська контора не обійшлася без гумору, хоча, як ми знаємо, у футболі трапляється всяке. Так, з коефіцієнтом 501 можна поставити на те, що «Манчестер Юнайтед» очолить колишній президент США Барак Обама.

Серед інших малоймовірних кандидатів можна відзначити фігури Гарі Мегсона (276,0) і Алана Курбішлі (276,0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?