Букмекери оцінили шанси Англії та Швеції в 1/4 фіналу ЧС-2018

Тарас Гончар

У вівторок визначилася остання пара чвертьфіналістів. Збірна Англії зустрінеться з командою Швеції. На думку букмекерів, британці – фаворит двобою.

england

Букмекери оцінили шанси Англії та Швеції в 1/4 фіналу ЧС-2018

БК Parimatch оцінює ймовірність виходу Англії в півфінал коефіцієнтом 1,42 (шанси – 68%). Поставити на команду Швеції можна за 3,00 (32%).

При цьому на перемогу команди Саутгейта в основний час пропонується коефіцієнт 1,89 (51%). На успіх шведів можна зробити ставку за 4,9 (20%). На нічийний результат пропонується поставити з коефіцієнтом 3,35 (29%).

Матч у рамках чвертьфіналу відбудеться 7 липня о 17:00.

Згідно з оцінкою букмекера, збірна Англії – один із головних претендентів на перемогу на ЧС-2018. Поставити на її перемогу можна з коефіцієнтом 5,00 (20%). Імовірність перемоги Швеції – 26,0 (4%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?