Букмекери оцінили перспективи «Лестера» на наступний сезон: від перемоги в ЛЧ до вильоту із АПЛ

Олександр Веселов

Підраховуючи збитки після дивовижного тріумфу «Лестера» в англійській Прем’єр-лізі, букмекери вже зараз пропонують передбачити успіхи команди Клаудіо Раньєрі наступного сезону. Навчені гірким досвідом, тепер аналітики не пропонують космічні котирування за будь-яке чудо у виконанні «Лисів».

Поки чемпіон святкує, можна спробувати передбачити подальші успіхи «Лестера»

Поки чемпіон святкує, можна спробувати передбачити подальші успіхи «Лестера»

Поглянувши на коефіцієнти букмекерської контори William Hill, можна зробити такий висновок: трейдери не впевнені в тому, що після шаленого злету на «Лестер» обов’язково очікуватиме круте піке. Для прикладу, за те, що «Лиси» знову фінішують у зоні топ-4 наступного сезону АПЛ пропонують котирування 9.00 (ймовірність – 11%).

Окрім того, фахівці високо оцінюють шанси чемпіона Англії пробитись до плей-оф Ліги чемпіонів – 50% (2.00). Нагадаємо, що під час жеребкування групового етапу ЛЧ 2016/17 «Лиси» будуть у першому кошику. А за черговий подвиг «Лестера», перемогу в Лізі чемпіонів, дають 67.00 (1.5%). Це відносно невеликий коефіцієнт, якщо згадати котирування, які пропонували аналітики напередодні плей-оф поточного розіграшу ЛЧ.

Якщо поглянути на Кубок Футбольної ліги та Кубок Англії, тріумф «Лестера» у якомусь з цих турнірів наступного сезону оцінили тотожним коефіцієнтом 15.00 (7%).

Також у букмекерів є «особлива пропозиція» для тих експертів, які очікують швидкого завершення чарівної казки. На те, що «Лестер» вилетить з Прем’єр-ліги вже після наступної кампанії, наразі можна поставити за 17.00 (6%).

Нещодавно «Рейтинг Букмекерів» пропонував своїм читачам інформативний матеріал, присвячений тріумфу «Лестера» і дивовижним ставкам, які передбачили цей злет. Також ми підрахували, скільки можна було виграти, роблячи регулярні ставки на перемоги «Лисів» кожного туру АПЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?