Букмекери однаково розцінюють шанси «Русенборга» та «Дніпра»

Олександр Веселов

В четвер, 1-го жовтня, єдиний представник України в Лізі Європи на даний момент, дніпропетровський «Дніпро», зіграє другий матч під час групового етапу турніру – на виїзді проти норвезького «Русенборгу». Букмекери не віддають переваги жодній із сторін.

Після першого туру у всіх команд групи по одному заліковому пункту

Після першого туру у всіх команд групи по одному заліковому пункту

Згідно коефіцієнтів букмекерської контори William Hill, обидві команди мають однакові шанси на перемогу, які оцінено котируванням 2.70 (ймовірність – 35%). За нічию пропонується – 3.10 (30%).

Відштовхуючись від цього, не дивно, що коефіцієнт на позицію «обидві команди заб’ють» також «паритетний»: так – 1.91 (50%), ні – 1.91 (50%). А от щодо загальної результативності поєдинку, в цьому випадку фахівці схиляються до того, що великої кількості голів не буде, адже за тотал матчу менше 2.5 пропонують 1.61 (58%), за «більше» – 2.20 (42%).

Головними фаворитами на забитий гол в матчі, аналітики контори вважають двох форвардів у стані обох команд. Шанси нападника «Русенборга» Александра Содерлунда становлять 42% (2.40), а Євгена Селезньова з «Дніпра» – 36% (2.75).

Цікаво знати, що суперники вперше зустрічаються між собою у єврокубках, а для «Дніпра» це взагалі дебютна офіційна дуель з клубом з Норвегії. «Русенборг» традиційно погано грає проти українських клубів, здобувши лише одну перемогу при семи поразках.

Вірогідний склад «Русенборга»: Хансен, Свенссон, Ейолфссон, Ск’єлвік, Мідтсе, Селнаес, Конрадсен, Хелланд, Йенсен, Міккельсен, Содерлунд.

Вірогідний склад «Дніпра»: Бойко, Федецький, Дуглас, Гує, Піко, Федорчук, Едмар, Ротань, Матос, Матеус, Селезньов.

Матч пройде в четвер, 1-го жовтня, початок о 20:00, пряма телетрансляція на каналах «Україна» та «Футбол 2».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?