Букмекери: нинішній сезон в НБА стане останнім для Кобе Брайанта

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Bookmaker відкрила прийом ставок на те, що легендарний Кобе Брайанта покине арену професійного баскетболу, інформує Covers.

У цьому сезоні Кобі заробляє 16.5 очка в середньому за гру

У цьому сезоні Кобе заробляє 16.5 очка в середньому за гру

Поставити на те, що зірка «Лейкерс» завершить кар’єру баскетболіста в 2016-му році, можна у букмекера BookMaker з коефіцієнтом 1.13, тимчасом як ймовірність виступу Брайанта в наступному сезоні НБА оцінюється в 5.5.

Раніше сам Кобе натякнув своєму наставнику, головному тренеру «Лейкерс» Байрону Скотту, що нинішній сезон може стати останнім у його кар’єрі. Проте гравець має намір відіграти в максимальній кількості зустрічей, незважаючи на те, чи прийме він рішення про закінчення кар’єри.

У цьому сезоні НБА атакуючий захисник “Лейкерс” зіграв у шести іграх, набравши в середньому 16.5 очка. 37-річний баскетболіст пропустив останні дві зустрічі через біль у спині.

Після 6 ігор «Лейкерс» посідає передостаннє місце в Західній конференції, здобувши лише одну перемогу при семи поразках.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?