Букмекери: новим головним тренером «Свонсі» стане Брендан Роджерс

Рейтинг Букмекерів

9-го листопада ввечері «Свонсі» на своєму офіційному сайті оголосив про відставку Гаррі Монка з посади головного тренера команди. Букмекери вже визначилися з фаворитом на посаду нового наставника валлійської команди.

Букмекери сватають Брендана Роджерса в «Свонсі»

Букмекери сватають Брендана Роджерса в «Свонсі»

Аналітики букмекерської контори William Hill вважають, що найкращі шанси очолити «Свонсі» має колишній головний тренер «Ліверпуля» Брендан Роджерс. Поставити на прохід цієї події можна за 2,00. Роджерс був звільнений з «Ліверпуля» на початку жовтня нинішнього року з причини незадовільних результатів.

На другому-третьому місцях серед кандидатів на пост головного тренера «Свонсі» фігурують Девід Мойес і Густаво Поєт. Коефіцієнт на призначення обох фахівців дорівнює 6,00. Мойес місяць тому був відправлений у відставку керівництвом іспанського клубу «Реал Сосьєдад», який він завів у зону вильоту. Поєт на даний момент очолює грецький АЕК, що йде на досить високому для себе другому місці в чемпіонаті.

Також у списку із двох десятків фахівців фігурує і головний тренер «Зеніта» Андре Віллаш-Боаш. Поставити на те, що португалець із Санкт-Петербурга переїде до Свонсі, можна за 41,00.

Гаррі Монк очолював «Свонсі Сіті» з лютого 2014-го року. У поточному сезоні АПЛ після 15-ти турів валлійський клуб знаходиться на 15-му місці в таблиці з 14-ма очками, в кроці від зони вильоту. В останніх п’яти матчах футболістам «Свонсі» вдалося набрати лише одне очко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?