Букмекери: Німеччина – фаворит в товариському матчі з Англією

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні в Дортмунді відбудеться товариський матч, в якому зіграють збірні Німеччини та Англії. За оцінками букмекерів, фаворитом матчу є господарі поля.

Букмекери: Німеччина – фаворит в товариському матчі з Англією

Букмекерська компанія William Hill оцінює ймовірність перемоги Німеччини коефіцієнтом 1,67, на Англію можна зробити ставку з коефіцієнтом 5,0, на нічийний результат дається коефіцієнт 3,8.

Найвірогіднішим результатом гри, за оцінкою аналітиків, є рахунок 1:0 на користь команди Йоахіма Льова. Поставити на цей рахунок можна з коефіцієнтом 7,5. Коефіцієнтом 8,0 оцінюється ймовірність нічиєї з рахунком 1:1 і перемоги Німеччини з рахунком 2:1. За 8,5 можна зробити ставку на перемогу господарів з рахунком 2:0.

Поставити на те, що в матчі буде забито більше двох голів, можна з коефіцієнтом 1,73. Зробити ставку на «низ» можна за 2,0.

Майбутній поєдинок стане останнім для форварда Бундестім Лукаса Подольскі. Форвард почав свої виступи за німецьку команду в 2004 році. Зіграв 127 матчів, в яких забив 48 голів. Зробити ставку на те, що Подольські відзначиться в своєму останньому матчі за збірну, можна з коефіцієнтом 2,2. Таким же коефіцієнтом аналітики оцінили ймовірність забитого м’яча Томаса Мюллера. За 2,75 можна зробити ставку на гол Андре Шюррле.

Зустріч між Німеччиною і Англією почнеться сьогодні о 21.45 за київським часом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?