Букмекери не виключили Платіні з кандидатів у президенти після опублікування списку ФІФА

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська контора William Hill не виключила Мішеля Платіні з кандидатів на пост президента Міжнародної федерації футболу після того, як представники організації, опублікувавши список претендентів, заявили, що Платіні повинен пройти внутрішню перевірку.

З перегонів за президентське крісло вибув глава Федерації футболу Ліберії Муса Біліті

З перегонів за президентське крісло вибув глава Федерації футболу Ліберії Муса Біліті

Головним фаворитом у боротьбі за крісло президента Міжнародної федерації футболу вважають принца Йорданії Алі бін Аль-Хусейна. Коефіцієнт на його перемогу дорівнює 1.91.

Слідом за ним розташувався глава Азіатської футбольної конфедерації шейх Салман бін Ібрагім Аль-Халіфа. На його перемогу можна поставити з коефіцієнтом 4.00.

Третє місце в списку фаворитів британський букмекер віддав генеральному секретарю УЄФА Джанні Інфантіно. Коефіцієнт на його перемогу на виборах дорівнює 6.00.

З коефіцієнтом 10.0 можна поставити на обрання колишнього заступника генерального секретаря ФІФА Жерома Шанмпаня. Коефіцієнт 15.0 дають на перемогу південноафриканського бізнесмена Токіо Севале.

Стосовно президента УЄФА Мішеля Платіні, то француз повинен пройти внутрішню перевірку. Тільки після цього буде прийнято рішення про те, чи можна допустити його до виборів президента ФІФА. Проте William Hill не виключає цієї можливості і пропонує поставити на перемогу Платіні з коефіцієнтом 17.0.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що відсторонення Платіні зробило принца Йорданії явним фаворитом виборів президента ФІФА, які заплановані на 26-те лютого 2016-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?