Букмекери назвали фаворитів наступних президентських виборів в Україні

Тарас Гончар
Лише недавно в Україні обрали нового президента, проте букмекери вже відкрили лінію на переможця наступних виборів. Цікаво, що думки аналітиків різних компаній розійшлися.
zel-por

Букмекери назвали фаворитів наступних президентських виборів в Україні

Згідно з оцінкою букмекерської компанії «Парі-Матч», Петро Порошенко – фаворит наступних президентських виборів в Україні. Зробити ставку на його повторне обрання главою держави можна за 4,0 (ймовірність події – 25%).

Дещо менше шансів стати наступним гарантом конституції мають чинний президент Володимир Зеленський, голова партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков і відомий співак Святослав Вакарчук. За кожного з них пропонують коефіцієнт 5,0 (20%).

Зазначимо, що, за версією аналітиків БК Favbet, Володимир Зеленський буде головним претендентом на перемогу в наступних президентських виборах, а Петро Порошенко розташувався слідом. Поставити на чинного президента дають за 3,0 (33%), а на колишнього за 4,0 (25%).

Серед неочікуваних варіантів для ставок зазначимо, що букмекери до списку можливих кандидатів додали відому співачку Ольгу Полякову (250,0) та колишніх президентів України Леоніда Кучму та Віктора Януковича (обидва – за 500,0).

Букмекери: Тимошенко має найбільше шансів стати новим прем’єр-міністром України

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт