Букмекери: наступна робота Жозе Моурінью – «Манчестер Юнайтед»

Олександр Веселов

Тільки позавчора португальський фахівець Жозе Моурінью був звільнений із «Челсі», а вже зараз букмекери приймають ставки на те, де в майбутньому продовжить роботу найпопулярніший футбольний тренер сучасності. Судячи з пропозиції, фахівці припускають, що Особливий може позбутися статусу безробітного найближчим часом, адже «відправляють» його до «Манчестер Юнайтед», де хитається стілець під Луї ван Галом.

Букмекери бачать Моурінью біля керма «Манчестер Юнайтед»

Букмекери бачать Моурінью біля керма «Манчестер Юнайтед»

Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, наразі шанси Моурінью стати менеджером «МЮ» оцінено в 50% (2.00). Настільки велику ймовірність події можна пояснити тим, що аналітики не виключають призначення португальця на «Олд Траффорд» вже найближчим часом.

Якщо говорити про інші варіанти наступної роботи сеу Жозе в пропозиції букмекерів, всі вони більше мають стосунок до перспектив наступного сезону. Перелічимо їх за зростанням котирування: «ПСЖ» – 4.00 (25%), «Реал Мадрид» – 5.00 (20%), «Баварія»  – 6.00 (17%), «Манчестер Сіті» – 9.00 (11%). Всі інші варіанти оцінено коефіцієнтом вищим за 10.00. Звичайно, найцікавіше в цьому списку виглядає мадридський «Реал», який Моурінью залишив в 2013-му році, маючи конфлікти з деякими гравцями колективу.

Серед численної кількості варіантів клубної роботи для екс-наставника «Челсі» вирізняється один – національна збірна Англії (11.00 – 9%). Хоча Жозе Моурінью неодноразово підкреслював, що робота в збірній на даному етапі тренерської кар’єри не для нього.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?