Букмекери: Мейвезер поб’є Макгрегора з ймовірністю в 96%

Рейтинг Букмекерів

Потенційний бій між чемпіоном UFC Конором Макгрегором і легендою Флойдом Мейвезером може відбутися в 2017 році. Букмекери вже відкрили прийом ставок на результат протистояння.

dth

Поставити на перемогу Мейвезера можна за 1,04

Відповідно до котирувань американського букмекера Bodog, шанси епатажного представника UFC на перемогу вкрай малі. Поставити на Макгрегора можна з коефіцієнтом 9,51, у той час як шанси Флойда оцінюються в 1,04. Таким чином, ймовірність перемоги Мейвезера дорівнює 96%.

«Шансів на те, що цей бій відбудеться, вкрай мало. Але їх ще менше на те, що в потенційного поєдинку перемогу здобуде Конор», – повідомив менеджер букмекера Bodog Кевін Бредлі, коментуючи коефіцієнти за ставками на результат бою Макгрегор – Мейвезер.

Проте генеральний директор Mayweather Promotions Леонард Еллербе дав чітко зрозуміти, що бій між його клієнтом і представником UFC малоймовірний. «Зараз Флойд знаходиться на Багамських островах і насолоджується життям. Він не думає ні про Конора, ні про кого-небудь іще», – додав Леонард.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?