Букмекери: Махрез і Варді – фаворити на отримання звання кращого гравця сезону АПЛ

Рейтинг Букмекерів

Феноменальна гра «Лестера» в нинішньому сезоні отримала свій відбиток не тільки в турнірній таблиці АПЛ, але і в списку претендентів на звання кращого гравця року за версією футболістів Професійної футбольної асоціації (PFA). Троє з шести футболістів, включених в шорт-лист кандидатів, виступають за «Лестер».

Успіхи «Лестера» знайшли відображення в голосуванні за найкращого гравця

Успіхи «Лестера» знайшли відображення в голосуванні за найкращого гравця

Серед претендентів на нагороду найкращому гравцеві року за версією футболістів PFA розташувалися Ріяд Махрез, Джеймі Варді і Нголо Канте. Відповідно до котирувань букмекерської компанії Paddy Power, найбільші шанси на перемогу мають Махрез і Варді.

Серед футболістів «Лестера» цього сезону лідирує Ріяд Махрез, на перемогу якого можна поставити за 1.5. Імовірність того, що найкращим футболістом сезону колегами «по цеху» буде визнаний Джеймі Варді, оцінюється в 3.0. Таким чином, шанси лідерів «Лисиць» оцінюються в 67% і 25% відповідно. На Канте можна поставити за 21,0.

Трійку головних претендентів на звання кращого гравця АПЛ замикає головний бомбардир сезону Харрі Кейн. Зробити ставку на капітана «Тоттенхема» можна з коефіцієнтом 11.0. Також Кейн номінований і на кращого молодого гравця сезону (4.5), однак тут йому створює серйозну конкуренцію одноклубник Деле Аллі (1.2).

Також в шорт-лист увійшли Дімітрі Пає (26.0) і Месут Езіл (41.0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?