Букмекери: «Лестер» знову переможе

Рейтинг Букмекерів

3 квітня в рамках 32-го туру в чемпіонаті Англії зійдуться «Лестер» і «Саутгемптон». Британська букмекерська контора William Hill вважає, що виграє команда Раньєрі.

У складі «Лестера» найбільш імовірним автором забитого гола вважається нападник Джеймі Варді

Коефіцієнт на те, що підопічні Клаудіо Раньєрі зуміють здобути перемогу, дорівнює 2,25. За нічию дають 3,20, а за перемогу команди Роналда Кумана – 3,30.

Аналітики контори схиляються до того, що команди не зможуть обмінятися голами. Коефіцієнт на це дорівнює 1,80, а за те, що в майбутній зустрічі заб’ють дві команди, дають трохи більше – 1,95.

У William Hill вважають, що зустріч не буде результативною. На тотал більше 2,5 голи дають 2,20, тоді як на «низовий» результат – 1,61.

У складі «Лестера» найбільш імовірним автором забитого гола вважається нападник Джеймі Варді (2,40). Серед «Святих» перевага віддається Чарлі Остіну (3,10).

32 тур. Чемпіонат Англії з футболу

«Лестер» – «Саутгемптон»

Стадіон: «Уокерс»

Головний суддя: Майкл Олівер

Трансляція: 3 квітня, 15:25, «Футбол 2»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?