Букмекери: Льюїс Хемілтон і «Мерседес» – фаворити нового сезону «Формули-1»

Рейтинг Букмекерів

Букмекерські компанії відкрили прийом ставок на майбутнього чемпіона «Формули-1» сезону 2016 року. Безумовним лідером йде чинний чемпіон Льюїс Хемілтон. У трійці фаворитів не знайшлося місця самому високооплачуваному автогонщикові планети Фернандо Алонсо.

В предвкушении старта сезона букмекеры проанализировали шансы фаворитов

У передчутті старту сезону букмекери проаналізували шанси фаворитів

Букмекерська компанія William Hill пропонує зробити ставку на третє поспіль чемпіонство Хемілтона з коефіцієнтом 1,61. Найближчий конкурент 31-річного англійця – його партнер по «стайні» «Мерседес» Ніко Росберг. Поставити на 30-річного німця можна за 3,75. Замикає трійку фаворитів з коефіцієнтом 5,0 ще один представник Німеччини, 28-річний Себастьян Феттель з команди «Феррарі».

Найбільш високооплачуваний пілот «Формули-1» Фернандо Алонсо (зарплата якого в «Макларені» в 2016 році складе 36,5 млн євро), на думку букмекерів, має лише примарні шанси на чемпіонство. Ймовірність перемоги за підсумками сезону 34-річного іспанця оцінюється William Hill в 26,0.

Серед претендентів на Кубок конструкторів в 2016 році з величезним відривом лідирує «Мерседес» (1,2). Серед найближчих переслідувачів – «Феррарі» (5,0) і «Макларен» (17,0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?