Букмекери: кращим бомбардиром України на Євро-2016 стане Ярмоленко – 25%

Олександр Веселов

Наприкінці поточного тижня на полях Франції візьме старт футбольний чемпіонат Європи, в якому прийме участь збірна України. Раніше ми інформували, як букмекери оцінюють шанси українців на те чи інше досягнення, але зараз трейдери розширили власну пропозицію стосовно нашої команди, звернемо увагу на свіжі варіанти у лінії.

Трейдери вважають Ярмоленка першим кандидатом на звання кращого бомбардира України на Євро-2016

Трейдери вважають Ярмоленка першим кандидатом на звання кращого бомбардира України на Євро-2016

Зокрема, можна спрогнозувати, хто стане найкращим бомбардиром української збірної на Євро-2016. Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, цим виконавцем має бути гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко – 4.00 (ймовірність 25%). Нагадаємо, що Ярмоленко вже зараз є другим кращим голеадором України в історії (25 м’ячів, більше лише у легендарного Андрія Шевченка – 48).

Скласти приємну конкуренцію Ярмоленку в перегонах локальних снайперів, на думку букмекерів, можуть наступні гравці: Роман Зозуля, Євген Коноплянка та Євген Селезньов – 6.50 (15%).

До речі, Андрій Ярмоленко став учасником віртуального поєдинку в спеціальній пропозиції William Hill – букмекер пропонує передбачити, хто впродовж Євро заб’є більше голів: Ярмоленко чи нападник збірної Росії Артем Дзюба? Коефіцієнти рівні: 1.83 (50%) – 1.83 (50%).

Також Ярмоленко – єдиний представник України, котрий присутній у пропозиції контори стосовно кращого гравця турніру. Але шанси українця оцінено примарним коефіцієнтом 101.00. Для порівняння, шанси 50-ти футболістів інших збірних оцінено нижчим котируванням (від 11.00 до 81.00). Головним фаворитом вважається півзахисник збірної Франції Поль Погба – 11.00 (9%).

Варто зазначити, що група «С», де виступає Україна (разом із Німеччиною, Польщею та Північною Ірландією), «лідирує» у пропозиції букмекера стосовно найрезультативнішого квартету (група, в матчах якої буде забито найбільша кількість голів) – за це пропонують коефіцієнт 3.75 (27%).

Продовжуючи тему результативності, звернемо увагу на пропозицію для найпалкіших фанатів та хейтерів колективу Михайла Фоменка. Україна стане найрезультативнішою командою Євро-2016 – 81.00 (1.2%), заб’є найменше голів на турнірі – 21.00 (5%).

Нагадаємо, що William Hill запропонував спеціальний бонус до Євро-2016 для прихильників збірної України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?