Букмекери: команди U-19 «Олімпіка» і «Ворскли» зіграли підозрілий матч

Олександр Веселов

Букмекерська контора Vbet надала «Рейтингу Букмекерів» важливу інформацію про активність бетторів напередодні поєдинку молодіжного чемпіонату України U-19 між донецьким «Олімпіком» і полтавською «Ворсклою», які зіграли 10-го квітня у Білій Церкві.

Поєдинок «Олімпік» - «Ворскла» U-19 викликав підозри

Поєдинок «Олімпік» – «Ворскла» U-19 викликав підозри

У букмекера Vbet відзначили, що перед даним матчем підозрілі гравці контори (ті клієнти, які раніше були помічені в ставках на підозрілі поєдинки) активно грали на тотал зустрічі менше 3.5 голи, на це поставили 90% клієнтів.

Зазначимо, що в результаті 200 глядачів, які зібрались на стадіоні «Зміна» у Білій Церкві, взагалі не побачили забитих м’ячів – «Олімпік» та «Ворскла» зіграли 0:0.

Також нагадаємо, що це не єдиний поєдинок у 23-му турі чемпіонату U-19, який має ознаки договірного характеру – раніше ми писали про цікаву активність бетторів навколо дуелі «Волині» та «Олександрії» (3:2).

Окрім того, не варто забувати, що наприкінці березня команди U-21 «Олімпіка» та «Волині» (3:1) також зіграли свій матч чемпіонату України на стадіоні «Зміна» у Білій Церкві, після завершення якого Франческо Баранка, відомий борець з «договірняками», заявив, що ця гра точно була з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?