Букмекери: кількість ставок на кіберспорт в Україні збільшилася на 230%

Тарас Гончар

Тривала відсутність офіційного статусу кіберспорту в Україні не завадила розвитку професійних спортсменів і зростання аудиторії віртуальних дисциплін. Букмекерська контора «Фаворит Спорт» відзначила величезне збільшення інтересу в Україні до ставок на кіберспорт. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в компанії.

Букмекери: кількість ставок на кіберспорт в Україні збільшилася на 230%

Букмекери: кількість ставок на кіберспорт в Україні збільшилася на 230%

Поки Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) роздумує про включення деяких кіберспортивних дисциплін в офіційну програму Ігор 2024 року, Counter-Strike і Dota 2 як і раніше залишаються найпопулярнішими іграми серед українських кіберспортсменів.

За даними компанії «Фаворит Спорт», за перші 11 місяців 2018 року загальна кількість ставок в цьому сегменті збільшилася на 230%, порівняно з минулим роком. При цьому аудиторія клієнтів, яка цікавиться кіберспортом, зросла в 2,5 рази.

50% всього обсягу ставок на віртуальний спорт займає Dota 2, Counter-Strike – 30%

Так, 50% всього обсягу ставок на віртуальний спорт займає Dota 2. Серед українців ця дисципліна залишається найпопулярнішою. При цьому середня величина однієї ставки за рік майже не змінилася – близько 100 гривень.

Counter-Strike потроху здає позиції. Виною тому поява гідних конкурентів – Overwatch і Rainbow Six. У 2018 році кількість ставок на цю дисципліну знизилася, проте в загальному обсязі CS займає міцні 30%. Решта 20% ділять між собою Overwatch (5%), Rainbow Six (5%), StarCraft (4%), Rocket League (3%) та інші (3%).

Спеціалісти відзначають стійкий попит клієнтів до «Навколоспортивних» подій. Так, в 2018 році аудиторію дуже цікавила можливість появи героїв DOTA 2 в лінійці «Кіндер Сюрприз», а також ймовірність перейменування гри в DOKA 2.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?