Букмекери холодно поставилися до розширення ЧС з футболу до 48 команд

Рейтинг Букмекерів

Букмекери обережно відреагували на рішення ФІФА розширити число учасників фінального турніру Чемпіонату світу з футболу до 48 команд.

Як позначиться розширення ЧС з футболу на перспективах букмекерів?

На думку аналітиків, розширення кількості учасників може знизити рівень турніру, а також позначиться на зацікавленості глядачів до змагання, починаючи з 2026-го року.

«Важко сказати, які інновації та розробки в букмекерській індустрії будуть в 2026-му році, тому поки складно щось прогнозувати», – заявив директор зі зв’язків з громадськістю компанії Betway Алан Алджера.

За його словами, існує загроза зниження глядацького інтересу до турніру, а значить, і до ставок на нього. «Додатковий раунд плей-оф, безумовно, дасть гравцям хорошу можливість для ставок, та й в цілому кількість матчів зросте. Однак збільшення кількості команд призведе до того, що топові збірні будуть зустрічатися один з одним рідше, а значить, зацікавленість глядачів неминуче впаде», – додав Алджера.

«Звичайно, буде менший інтерес в «прохідних» матчах. Ми б вважали за краще менше матчів, але з куди привабливішою вивіскою, ніж багато ігор без реального інтересу з боку гравців», – зазначив представник Unibet Ентоні Казінс.

Починаючи з ЧС-2026 фінальному турнірі братимуть участь 48 команд, розбиті на 16 груп по три команди. По дві кращі з кожної групи пройдуть в плей-оф, де і буде з’ясований переможець турніру.

Читай також, як британська букмекерська компанія William Hill спробувала переманити клієнтів у конкурентів, влаштувавши смолоскипне шоу поблизу їхніх пунктів прийомів ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?