Букмекери: Гвардіола заманить Мессі в «Манчестер Сіті»?

Рейтинг Букмекерів

Хосеп Гвардіола очолить англійської товстосума «Манчестер Сіті» вже найближчим літом і отримає фінансову свободу в своїх діях – власники «Городян» з ОАЕ виділять майже $200 млн на трансфери. Букмекери відкрили прийом ставок на новачків «МС».

Імовірність переходу Мессі в англійський клуб оцінюється в 4,5

Імовірність переходу Мессі в англійський клуб оцінюється в 4,5

Гвардіола прийде в «Манчестер Сіті» з імператорськими планами. Він готовий перетворити «Городян» з топової англійської команди в одну з найпотужніших дружин всього континенту. Для досягнення найвищих цілей господарі «МС» не скупляться.

Букмекерська компанія William Hill пропонує зробити ставки на перехід в стан манчестерців до 1-го вересня 2016-го року (офіційного закриття літнього трансферного вікна) гравців «Барселони» і «Баварії», які раніше працювали під керівництвом 45-річного фахівця.

Звісно, ​​у списку фігурує кращий гравець планети Ліонель Мессі. Зробити ставку на, мабуть, потенційно найгучніший трансфер останніх десятиліть можна з коефіцієнтом 4,5. Серед можливих покупок Гвардіоли згадуються нинішні лідери захисту «Барселони» Жерард Піке (5,0) і Хав’єр Маскерано (5,0), гравці «Баварії» Томас Мюллер (3,75) і Мануель Ноєр (6,5).

Однак найімовірнішим (3,5) вважається перехід в стан «Манчестер Сіті» іспанського півзахисника Тьяго Алькантара, який свого часу вже пішов за Гвардіолою з «Барселони» до «Баварії».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?