Букмекери: Франція – фаворит ЧС-2018 після вильоту Бразилії

Тарас Гончар
6 липня з чемпіонату світу з футболу – 2018 вилетів головний фаворит турніру: збірна Бразилії програла Бельгії в 1/4 фіналу і залишає турнір. Після цього основним претендентом на золоті медалі вважається команда з Франції, яка впевнено перемогла уругвайців.
Frantsiya

Букмекери: Франція – фаворит ЧС-2018 після вильоту Бразилії

Підопічні Дідьє Дешама виграли в уругвайської збірної з рахунком 2:0, а бельгійці переграли бразильців з рахунком 2:1. Таким чином, з п’яти команд, які вважалися фаворитами ЧС-2018 до початку турніру, залишилися тільки французи. Німеччина не вийшла з групи, а Аргентина та Іспанія вилетіли в 1/8 фіналу.

БК Parimatch оцінює ймовірність тріумфу збірної Франції коефіцієнтом 3,0 (33%). Перед 1/4 фіналу коефіцієнт дорівнював 5,0 (20%).

Переможці Бразилії бельгійці – другі за шансами виграти трофей. Поставити на «Червоних дияволів» можна за 3,5 (29%, до чвертьфіналу – за 7,0, 14%).

Збірна Англії замикає трійку фаворитів. Імовірність чемпіонства цієї команди оцінюється коефіцієнтом 5,0 (20%). Підопічні Гарета Саутгейта сьогодні грають з шведської збірною, чиї шанси завоювати кубок світу дорівнюють 25,0 (4%).

Нарешті, поставити на чемпіонство хорватів можна за 6,5 (15%), а російської збірної – за 20,0 (5%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт