Букмекери: Джонні Депп – фаворит на отримання премії за найгіршу кінороль року

Рейтинг Букмекерів

Відкрито прийом ставок на володарів премії «Золота малина» – свого роду антипода знаменитого «Оскара». Нагорода вручається за найгірші досягнення року в кіноіндустрії.

Джонні Депп може «спробувати на смак» премію за антидосягнення в кіно

Джонні Депп може «спробувати на смак» премію за антидосягнення в кіно

У номінації «Найгірший фільм» на «почесний» приз претендують відразу кілька потужно розрекламованих, але тих, які стали по всім параметрам провальними в минулому прокатному році картин. Букмекери вважають, що тут найбільші шанси на журливу перемогу у фільму «Пікселі» – коефіцієнти на це коливаються від 1,72 в Unibet до 2,2 в Paddy Power. З відставанням (2,88 на Betfair і 4,5 в Paddy Power) йде твір кіномистецтва «П’ятдесят відтінків сірого». Ще трохи більше відстає «Піднесення Юпітер» (4,5 на Betfair) плюс парочка інших «шедеврів» голлівудського кінопрому.

У номінації «Найгірший актор» цілком може отримати «заповітну» статуетку малини (до речі, офіційною вартістю менше $5) Джонні Депп. Хорошому актору не пощастило минулого року взяти участь у незрозумілому фільмі «Мордекай», де він більше кривлявся, ніж грав. Unibet пропонує поставити на його «тріумф» в номінації за 2,25, Paddy Power – за 2,5. Конкурентом у Деппа числиться актор Адам Сендлер (так би мовити, за сукупністю досягнень – за ролі у фільмах «Пікселі» і «Швець») – 2,75 в Unibet і 3 в Paddy Power. Також в номінації засвітився актуальний улюбленець всіх старлеток світу Ченнінг Татум за виконання ролі в «Піднесення Юпітер».

Номінація «Найгірша актриса» повна дам, які обрали минулого року явно не той фільм. За 2,25 в Paddy Power можна поставити на перемогу Дакоти Джонсон з «П’ятдесят відтінків сірого». З невеликим відставанням (2,5 в Unibet) йде Міла Куніс («Піднесення Юпітер»). Також в черзі Кетрін Гейгл («Дім, миле пекло»), Дженніфер Лопез («Шанувальник») і Гвінет Пелтроу («Мордекай»).

Церемонія нагородження «Золотою малиною» пройде 27-го лютого в Лос-Анджелесі – традиційно за день до вручення премій «Оскар». Про котируваннях БК на топові номінації в останній «Рейтинг Букмекерів» регулярно повідомляє своїм читачам.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?