Букмекери: Джон Террі, швидше за все, виявиться в американській MLS

Рейтинг Букмекерів

Капітан лондонського «Челсі» Джон Террі, який нещодавно повідомив, що проведе свій останній сезон за «Синіх», ймовірно, продовжить кар’єру в американській лізі MLS. На такі роздуми наштовхують котирування букмекерів, які пропонують поставити на майбутній клуб легендарного футболіста.

Відразу декілька клубів MLS вподобали на Террі

Відразу декілька клубів MLS вподобали Террі

Фаворитом на укладення контракту з капітаном «Челсі» йде клуб «Нью-Йорк Ред Буллз». Зробити ставку на чемпіона MLS 2015-го року у букмекера Paddy Power можна за 3,5. Коефіцієнтом 4,5 оцінюється ймовірність переходу Террі в клуб «Лос-Анджелес Гелаксі».

Трійку головних претендентів на підписання легенди «Синіх» замикає «Нью-Йорк Сіті», де зараз виступає Френк Лемпард, екс-одноклубник Джона. Поставити на те, що захисник приєднається до ще однієї екс-зірки «Челсі» Давіду Вільї (а також Андреа Пірло), можна за 6,0.

Нинішній конфлікт між Террі і директоратом «Челсі» виник на  ґрунті невизначеності. Клуб досі шукає нового головного тренера на постійній основі, і вже потім хоче вирішити питання щодо продовження контракту з центральним захисником. Джона така поведінка клубу серйозно засмутила. Капітан уже публічно оголосив про те, що сезон 2015-2016 стане для нього останнім у складі «Синіх».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?