Букмекери: ДіКапріо, Ларсон і Іньярріту можуть готуватися взяти в руки «Оскар»

Рейтинг Букмекерів

Лічені дні залишилися до розкриття головної таємниці в світовій кіноіндустрії – чи є межа невезіння Леонардо ДіКапріо. Актор далеко не перший раз номінований на найпрестижніший «Оскар», проте до нинішнього року поки що жодного разу не тримав в руках заповітну статуетку.

Ці персони можуть дозволити собі розслабитися

Ці персони можуть дозволити собі розслабитися

Цього разу, за версією букмекерів, Леонардо доб’ється свого. Шанси ДіКапріо завоювати «Оскар» за кращу чоловічу роль оцінюються в 1,01. Непростимо низький коефіцієнт означає, що у головної зірки фільму «Легенда Г’ю Гласса» не залишилося жодного реального суперника в боротьбі за «Оскар». З кожним місяцем ймовірність перемоги актора лише зростала і досягла піку за декілька днів до церемонії нагородження, яка відбудеться 28-го лютого.

Відповідно до коефіцієнтів William Hill, немає конкурентів і у Брі Ларсон в номінації «Найкраща актриса». Ставки на перемогу зірки фільму «Кімната» приймаються британським букмекером з коефіцієнтом 1,05.

Померла інтрига, відповідно до коефіцієнтів букмекера, ще в одній номінації. Статуетку за кращу режисуру отримає Алехандро Гонсалес Іньярріту. Принаймні поставити на це можна з більш ніж низьким коефіцієнтом 1,11.

У номінації «Кращий анімаційний повнометражний фільм» також геть відсутня конкуренція. «Головоломка» на декілька голів вище своїх суперників. Поставити на перемогу цього мультфільму можна за 1,01.

«Рейтинг букмекерів» вже писав про те, як William Hill поступово знижував коефіцієнти на отримання Оскару даними персонами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?