Букмекери: Ді Капріо як ніколи близький до «Оскару»

Олександр Веселов

Всесвітньо відомий американський актор Леонардо Ді Капріо, котрий, як не дивно, досі не отримував «Оскар», зараз максимально наблизився до завоювання видатної статуетки. Якщо вірити котируванням букмекера William Hill, п’ята за рахунком спроба голлівудського актора завоювати престижну нагороду має всі шанси стати успішною.

Цього року 41-річний Лео Ді Капріо вп'яте спробує отримати омріяну статуетку

Цього року 41-річний Лео Ді Капріо вп’яте спробує отримати омріяну статуетку

У списку претендентів на перемогу в номінації «Кращий актор» Леонардо Ді Капріо (фільм «The Revenant», в українському перекладі – «Легенда Г’ю Гласса») йде з явним відривом від конкурентів. Зробити ставку на майбутню перемогу головного невдахи «Оскара» можна з коефіцієнтом 1.14 (ймовірність – 88%). Для порівняння: слідом за Ді Капріо йде Майкл Фассбендер (головна роль у фільмі «Стів Джобс») з коефіцієнтом 6.00 (17%) у William Hill.

Леонардо вже був номінований на «Оскар» в 1994, 2005, 2007 і 2014 роках. Однак усі спроби знаменитого актора виявлялися марними.

Цьогоріч до п’ятірки претендентів на «Оскар» у номінації «Кращий актор» також увійшли: Едді Редмейн («Дівчина з Данії», 11.00 – 9%), Браян Кренстон («Трамбо», 21.00 – 5%) та Метт Деймон («Марсіанин», 21.00 – 5%).

Фільм мексиканського режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Легенда Г’ю Гласса» в якому, окрім Ді Капріо, роль «головного лиходія» зіграв Том Харді, стартував у світовому прокаті 16-го грудня 2015-го року. Він вже завоював три статуетки «Золотий глобус» у номінаціях «Кращий фільм», «Краща чоловіча роль» і «Кращий режисер». У списку букмекера на завоювання «Оскара» ця стрічка йде другою з коефіцієнтом 2.62 (38%), поступаючись лише роботі Тома МакКарті «У центрі уваги» (1.80 – 56%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?