Букмекери: Девід Бекхем може стати експертом Sky Sports

Рейтинг Букмекерів

Британські ЗМІ пишуть про те, що знаменитий футболіст Девід Бекхем може стати експертом телеканалу Sky Sports. Букмекери відреагували і вже почали приймати ставки на цю подію.

Девід Бекхем став послом бренду Sky Sports в 2013-му році

Девід Бекхем став послом бренду Sky Sports в 2013-му році

Колишній капітан збірної Англії опублікував у своєму акаунті в Instagram фотографію, зроблену під час програми на Sky Sports, приуроченої до 25-річчя телеканалу.

«Телеканал став «будинком» для багатьох неймовірних спортивних подій, включаючи деякі дуже особисті для мене», – заявив Бекхем.

За даними Daily Star, букмекери приймають ставки на те, чи стане легенда англійського футболу експертом Sky Sports. Імовірність приєднання Бекхема до команди телеканалу оцінюється з коефіцієнтом 1.6.

«Бекс не часто йде по стопах Гері Невілла, але є підстави припускати, що він дуже близький до того, щоб отримати місце в студії Sky Sports», – поділилася своєю думкою представник БК Ladbrokes Джессіка Мост.

У квітні 2013-го року Девід Бекхем і Sky Sports підписали контракт про співпрацю на суму 20 млн фунтів стерлінгів ($21,8 млн станом на 24-те березня), згідно з яким колишній футболіст став послом телеканалу. Але досі він знявся лише в одному рекламному ролику для Sky Sports.

Колишній одноклубник Бекхема по «Манчестер Юнайтед» Гері Невілл працював експертом на Sky Sports з 2011-го по 2015-й роки. Пізніше він вирішив загартувати свою нервову систему вже в ролі чинного тренера, очоливши іспанську «Валенсію».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?