Букмекери: Деміен Льюїс і Том Харді – головні претенденти на роль агента 007

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська контора William Hill вважає Деміена Льюїса і Тома Харді головними фаворитами в боротьбі за право стати наступним Джеймсом Бондом.

Том Харді та Деміен Льюїс - фаворити букмекерів

Том Харді та Деміен Льюїс – фаворити букмекерів

На те, що режисери бондіани виберуть Льюїса або Харді, можна поставити з однаковим коефіцієнтом 3.50.

На третьому місці в списку основних претендентів на роль наступного Джеймса Бонда розташувався британський темношкірий актор Ідріс Ельба (6.50), відомий за фільмами «28 тижнів потому», «Рок-н-рольщик», «Примарний вершник 2» і «Тихоокеанський рубіж».

У обширному списку претендентів на роль агента 007, представленому на сайті компанії, фігурують імена Орландо Блума (21.0), Бенедикта Камбербетча (51.0), Джерарда Батлера (51.0), Роберта Паттінсона (67.0), Бреда Пітта (101.0), Вінні Джонса (101.0 ), Вілла Сміта (101.0), Рассела Кроу (151.0) та інших яскравих особистостей світу кінематографа.

Найменш ймовірними кандидатами на цю роль британський букмекер вважає екс-футболістів Девіда Бекхема (201.0) і Роббі Севіджа (251.0).

Деніел Крейг, виконавець ролі Джеймса Бонда в останніх чотирьох фільмах, відповідно контракту, зніметься в наступній серії, проте потім складе з себе повноваження агента MI6. Сам Крейг, згідно виданню People, заявив, що хотів би побачити в ролі коммандера ВМФ Великобританії 22-річного вокаліста поп-групи One Direction Найла Хорана.

Касові збори 23-х фільмів про Джеймса Бонда, виключаючи «Спектр», який вийшов нещодавно, принесли творцям більше 13-ти мільярдів доларів США.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?