Букмекери: Дейнеріс – фаворит в боротьбі за Залізний трон в «Грі престолів»

Рейтинг Букмекерів

На телеканалі HBO 23-го травня буде показана п’ята серія шостого сезону популярного телесеріалу «Гра Престолів». Букмекерські компанії приймають ставки на те, хто стане володарем Залізного трону до кінця телешоу, яке обросло шанувальниками по всьому світу.

Поставити на Дейнеріс Таргаріен можна за 4.0

Поставити на Дейнеріс Таргаріен можна за 4.0

Відповідно до котирувань букмекерської контори William Hill, фаворитом вважається матір драконів Дейнеріс Таргаріен, яку грає Емілія Кларк. Поставити на неї можна з коефіцієнтом 4.00.

Серед основних претендентів на підсумкового правителя Семи Королівств також числяться Бран Старк (5.00) і Джон Сноу (5.50). Шанси Санси Старк оцінюються коефіцієнтом 6.50, а на Рікона Старка можна поставити за 26.0.

«Ми побачили вже чотири серії шостого сезону серіалу, і схоже, що боротьба за владу між героями анітрохи не слабшає», – цитує SBC News представника William Hill Джо Крілі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?