Букмекери: «Чикаго» – перший претендент на завоювання Кубка Стенлі-2016

Олександр Веселов

У четвер, 8-го жовтня, клуби Національної хокейної ліги (NHL) відправляться в черговий похід за Кубком Стенлі, як і заведено, почнеться все з матчів у регулярному чемпіонаті. Напередодні старту сезону, букмекерська контора William Hill головним претендентом на завоювання Кубка Стенлі вважає його чинного володаря – «Чикаго Блекгокс».

Минулого сезону в фіналі зустрілись «Чикаго» і «Тампа»

Минулого сезону в фіналі зустрілись «Чикаго» і «Тампа»

Про всяк випадок, нагадаємо, що для початку 30 клубів, розбиті на дві конференції, в кожній з яких по два дивізіони, відіграють по 82 матчі регулярного чемпіонату, за підсумками якого 16 кращих представників конференцій (по вісім від кожної) поведуть в плей-оф битву за Кубок Стенлі.

Якщо поглянути на коефіцієнти букмекерської контори William Hill, зараз аналітики схиляються до того, що володар у Кубка Стенлі не зміниться, шанси торішнього переможця «Чикаго Блекгокс» оцінені вище за всіх і складають 11% (9.00). Але в світлі величезної конкуренції, інші претенденти «відстають» зовсім трохи: «Нью-Йорк Рейнджерс» – 10.00 (10%), «Анагайм Дакс» – 11.00 (9%), «Тампа-Бей Лайтнінг» – 12.00 (8%), «Монреаль Канадієнс» і «Сент-Луїс Блюз» – по 13.00 (8%).

На тріумф у Східній конференції, за підсумками регулярного чемпіонату, головними претендентами є: «Нью-Йорк Рейнджерс» – 5.00 (20%), «Монреаль Канадієнс» і «Тампа-Бей Лайтнінг» – 6.00 (17%), а також «Піттсбург Пінгвінс» – 7.00 (14%).

У Західній конференції фахівці виділяють наступних фаворитів на перемогу: «Чикаго Блекгокс» – 4.50 (22%), «Анагайм Дакс» – 5.50 (18%), і «Сент-Луїс Блюз» – 6.00 (17%).

Щодо дивізіонів, тут трейдери контори також оцінили шанси кожної з команд на перше місце, акцентуємо увагу на головних претендентах: Атлантичний – «Тампа-Бей Лайтнінг», 3.25 (31%); Столичний (Metropolitan) – «Нью-Йорк Рейнджерс», 3.25 (31%); Центральний – «Чикаго Блекгокс», 3.20 (31%); Тихоокеанський – «Анагайм Дакс», 2.80 (36%).

В цілому, очевидно, що у своєму аналізі фахівці спиралися на минулий сезон, адже «Тампа» – минулорічний фіналіст Кубка Стенлі, «Рейнджерс» – фіналіст Східної конференції і переможець регулярного чемпіонату, «Анагайм» – переможець та фіналіст Західної конференції.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?