Букмекери: Бразилія – ​​фаворит ЧС-2018 перед 1/4 фіналу

Тарас Гончар

3 липня на чемпіонаті світу з футболу – 2018 визначилися всі учасники чвертьфіналу. Боротьбу за звання чемпіона світу продовжать вісім команд. Згідно з оцінкою букмекерів, збірна Бразилії має найбільші шанси виграти трофей.

brazilsds

Букмекери: Бразилія – ​​фаворит ЧС-2018 перед 1/4 фіналу

БК Parimatch оцінює ймовірність перемоги бразильців коефіцієнтом 3,75 (шанси – 27%). Перед турніром на тріумф «Пентакампеоне» можна було зробити ставку з коефіцієнтом 6,0, а перед 1/8 фіналу – за 4,0.

В 1/4 фіналу Бразилія зіграє з Бельгією. Імовірність чемпіонства бельгійців дорівнює 7,0 (14%). До старту турніру зробити ставку на Бельгію можна було за 12,0, а перед початком плей-оф – за 9,0.

Другі і треті за шансами виграти чемпіонат – збірні Англії і Франції, на перемогу яких дається однаковий коефіцієнт – 5,0 (20%). При цьому перед турніром на англійців і французів можна було поставити за 15,0 і 6,5 відповідно, а перед 1/8 фіналу тріумф Англії котирувався за 10,5, Франції – за 9,0.

У чвертьфіналі англійці зіграють з командою зі Швеції, яка зараз вважається головним аутсайдером з восьми збірних: шанси шведів стати чемпіонами світу рівні 26,0 (4%). Перед ЧС тріумф Швеції котирувався за 85,0, перед плей-оф – за 60,0.

Французи зіграють з командою Уругваю, чиї шанси завоювати свій третій в історії мундіалю трофей рівні 17,0 (6%). Перед ЧС коефіцієнт дорівнював 30,0, перед 1/8 фіналу – 23,0.

Нарешті, ймовірність тріумфу Хорватії оцінюється коефіцієнтом 6,5 (15% – ймовірність; коефіцієнт 35,0 – до старту турніру, 12,0 – до матчів плей-оф). Хорвати посперечаються за вихід в півфінал з господарями чемпіонату росіянами, на чемпіонство яких можна зробити ставку за 20,0 (5%). Перед початком мундіалю тріумф збірної Росії котирувався за 75,0, до старту плей-оф – за 65,0.

Зазначимо, що переможець пари Бразилія – ​​Бельгія в 1/2 фіналу зіграє з Францією або Уругваєм, а тріумфатор протистояння Росія – Хорватія битиметься за вихід у фінал з англійцями або шведами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт