Букмекери: більше 40 підозрілих матчів у тенісі за осінь минулого року

Олександр Веселов

Впродовж трьох місяців міжнародні букмекери відзначили більше 40-ка тенісних поєдинків, котрі малі ознаки договірного характеру. Тобто, в середньому за тиждень на тенісних турнірах по всьому світу проходить приблизно по три підозрілих матчі.

Впродовж тижня на тенісних турнірах по всьому світу проходить по три підозрілих матчі

Впродовж тижня на тенісних турнірах по всьому світу проходить по три підозрілих матчі

Мова йде про період з початку вересня до кінця листопада 2015-го року, турніри відбувались у різних куточках планети – Колумбія, Марокко, Німеччина та Росія. Щонайменше 20 тенісистів, які стали учасниками цих підозрілих зустрічей, вже мали у своєму резюме подібні плями раніше – десять з них потрапили під розслідування 2008-го року, котре набуло великого розголосу напередодні старту Australian Open-2016.

Вісім років тому тенісне керівництво пообіцяло вести боротьбу з проблемою корупції, – іронічно нагадує сайт ABC, наводячи сумну статистику тривожних повідомлень від букмекерів.

Додамо, нещодавно австралійський тенісист Нік Ліндаль зізнався, що в 2013-му році брав участь у «договірняку». Окрім того, тривожний матч було зіграно вже під час останнього Australian Open, учасниця якого Лара Аррубаррена відкидає всі звинувачення, а ось її партнер по мікст-парі Давид Марреро входить до числа гравців, котрих букмекери вважають підозрілими.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?