Букмекери бачать у фіналі Євро-2016 Францію та Німеччину

Олександр Веселов

Вчора в Парижі відбулось жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи 2016-го року, що пройде наступного літа у Франції. «Рейтинг Букмекерів» вже розглянув котирування щодо перспектив збірної України, а тепер звернемо увагу на оцінку шансів інших команд.

Німеччина – серед фаворитів турніру, Мюллер – у списку бомбардирів

Німеччина – серед фаворитів турніру, Мюллер – у списку бомбардирів

Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, відзначимо, що аналітики дещо змінили котирування на переможця турніру. Тепер першим фаворитом вважаються саме господарі чемпіонату, котрі обійшли чинних чемпіонів світу: Франція – 3.75 (27%), Німеччина – 4.33 (23%). На перемогу збірної Іспанії, котра тріумфувала на двох останніх чемпіонатах Європи, можна поставити за 6.50 (15%). Котирування на звитягу всіх інших команд перевищують 10.00.

Відповідно, в фіналі турніру трейдери контори очікують побачити саме Францію (2.25 – 44%) та Німеччину (2.62 – 35%). Наведемо оцінки шансів інших фаворитів дістатися до вирішального матчу чемпіонату: Іспанія (3.25 – 31%), Англія (4.50 – 22%), Бельгія (4.50 – 22%), Італія (5.00 – 20%), Португалія (7.00 – 14%).

Крім того, можна спробувати точно вгадати фінальну пару, тут серед можливих поєднань вирізняються два варіанти: «Франція – Німеччина» – 8.00 (13%), «Франція – Іспанія» – 11.00 (9%). Що цікаво, далі йде не дуель Німеччина – Іспанія, як можна було припустити, а такі можливі фінали: «Англія – Німеччина» та «Франція – Бельгія», за кожен з яких пропонують 17.00 (6%).

На перший рядок в списку претендентів на статус кращого бомбардира турніру фахівці поставили, звісно, португальську зірку Кріштіану Роналду (8.00 – 13%). Внаслідок відсутності Ліонеля Мессі, головним конкурентом бомбардира «Реалу» має стати німець Томас Мюллер, котрий запам’ятався снайперськими рекордами на чемпіонатах світу. В оцінці теоретичних шансів Мюллер не програв Роналду, отримавши аналогічний коефіцієнт 8.00 (13%).

До речі, під час кваліфікаційних матчів до Євро-2016 форвард «Баварії» забив 9 голів, а Роналду лише – 5 (щоправда, Португалія зіграла на два матчі менше Німеччини). А кращим бомбардиром кваліфікації став одноклубник Мюллера Роберт Левандовський, котрий відзначився 13 разів. Шанси поляка повторити своє досягнення вже у фінальній частині, на думку букмекерів, становлять 7% (15.00).

В даному списку також фігурує представник збірної України Андрій Ярмоленко, його шанси стати кращим снайпером чемпіонату Європи 2016-го року оцінили котируванням 67.00 (1.5%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?