Букмекери: Аргентина – фаворит Кубка Америки з футболу 2016

Рейтинг Букмекерів

22-го і 23-го червня визначилися фіналісти Кубка Америки з футболу-2016. Збірна Аргентини розгромила команду з США з рахунком 4:0, а чилійці впевнено переграли колумбійців з рахунком 2:0. Відповідно, «Альбіселеста» позмагається за кубок зі збірною Чилі, а в матчі за 3-те місце зійдуться Колумбія і США. Букмекери оцінили шанси збірних на золоті та інші медалі.

Поставити на перемогу Аргентини можна за 1.4

Поставити на перемогу Аргентини можна за 1.4

Відповідно до котирувань William Hill, фаворитом на перемогу в Кубку Америки вважається Аргентина: поставити на те, що біло-блакитні 27-го червня піднімуть над головою заповітний кубок, можна з коефіцієнтом 1.4. Імовірність тріумфу чилійців оцінюється коефіцієнтом 2.87.

Варто зазначити, що на перемогу аргентинців в основний час можна поставити за 1.8, шанси збірної Чилі рівні 5.0. Імовірність нічийного результату в основний час матчу оцінюється коефіцієнтом 3.4.

Напередодні вирішального матчу турніру за третє місце посперечаються збірні Колумбії і США. Фаворитом в цьому матчі вважається збірна з Південної Америки: поставити на те, що колумбійці переможуть в основний час, можна за 2.45. Шанси США перемогти оцінюються коефіцієнтом 2.87. На нічию можна поставити за 3.4.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?