Букмекери: Англія – ​​фаворит Ліги націй

Тарас Гончар

Учора в Дубліні відбулося жеребкування плей-оф Ліги націй. Збірна Португалії в півфіналі зіграє зі Швейцарією, а Англія – ​​з Нідерландами. Згідно з оцінкою букмекерів, англійці – фаворити турніру.

england

Букмекери: Англія – ​​фаворит Ліги націй

БК Favbet оцінює шанси Англії коефіцієнтом 2,85 (шанси – 33%). Поставити на Португалію можна з коефіцієнтом 3,25 (31%).

Зробити ставку на тріумф Нідерландів можна за 3,75 (22%). Зрештою, на команду Швейцарії пропонується коефіцієнт 6,00 (14%).

Перший півфінал між Португалією та Швейцарією відбудеться 5 червня 2019 року на стадіоні «Драгау». Поставити на успіх господарів в основний час можна за 1,79 (53%). На Швейцарію можна зробити ставку з коефіцієнтом 4,75 (20%). Імовірність нічийного результату в основний час експерти оцінили коефіцієнтом 3,55 (27%).

Зробити ставку на прохід португальців в фінал можна за 1,41 (67%). На вихід у вирішальний етап Швейцарії букмекер запропонував коефіцієнт 2,95 (33%).

У другому півфіналі 6 червня зіграють Нідерланди та Англія. Імовірність перемоги англійців в основний час матчу аналітики оцінили коефіцієнтом 2,31 (41%). На нідерландців можна зробити ставку за 3,15 (30%). Поставити на те, що після 90 хвилин матчу буде нічия, можна з коефіцієнтом 3,3 (29%).

Шанси Англії вийти у фінал букмекери оцінили коефіцієнтом 1,69 (56%). На Нідерланди можна поставити за 2,18 (44%).

Фінал турніру відбудеться 9 червня 2019 року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт