Букмекери: актриса Брі Ларсон – головний претендент на «Оскар» за кращу жіночу роль

Олександр Веселов

«Оскар» у номінації «Краща актриса» з високою ймовірністю дістанеться американській актрисі Брі Ларсон, яка зіграла головну роль у драмі Леонарда Абрахамсона «Кімната». Про це свідчать котирування букмекерів, які відкрили прийом ставок на результати щорічної найпрестижнішої премії у кіноіндустрії.

Поставити на перемогу Ларсон можна з коефіцієнтом 1.33

Поставити на перемогу Ларсон можна з коефіцієнтом 1.33

Брі Ларсон зіграла дівчину Ма, котру ще в ранньому віці було викрадено. Все своє життя Ма провела в маленькій кімнатці, в якій потім народився її син Джек. Хлопчик, котрому вже виповнилося п’ять років, жодного разу не залишав межі приміщення. Слоган фільму звучить як «Любов не знає кордонів». За роль у фільмі Ларсон вже отримала премію «Золотий глобус». «Кімната» також номінована на «Оскар», проте має примарні шанси на загальну перемогу.

Поставити на успіх Брі можна за 1.33 (75%) у букмекера William Hill. Далі в списку претендентів йдуть: 21-річна Сірша Ронан (5.50 – 18%), яка зіграла головну роль у фільмі «Бруклін»; володарка двох статуеток «Оскар» 46-річна Кейт Бланшетт за роль страждаючої від відсутності любові заміжньої дами в мелодрамі «Керол» (7.00 – 14%); 25-річна Дженніфер Лоуренс (8.00 – 13%) за роль матері-одиначки, що стала одним з найуспішніших підприємців США, у фільмі «Джой». З коефіцієнтом 26.00 (4%) замикає п’ятірку номінантів 69-річна Шарлотта Ремплінг за участь у картині «45 років».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?