Букмекери: 15%, що «Зоря» випередить київське «Динамо» в УПЛ за підсумками сезону

Сергій Гумен
Київське «Динамо» та луганська «Зоря» є сусідами у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Ці дві команди розділяють всього два бали. У зв’язку з цим експерти запропонували ставки на те, хто із цих колективів фінішує вище у чемпіонаті за підсумками сезону-2019/20.
Букмекери: 15%, що «Зоря» випередить київське «Динамо» в УПЛ за підсумками сезону

Букмекери: 15%, що «Зоря» випередить київське «Динамо» в УПЛ за підсумками сезону

Букмекерська контора Favbet відкрила спеціальну лінію, в якій запропонувала ставки на протистояння київського «Динамо» та луганської «Зорі» у нинішньому розіграші української Прем’єр-ліги.

Експерти пропонують спрогнозувати, який із цих клубів фінішує вище у турнірній таблиці чемпіонату України. Поставити на те, що підопічні Олексія Михайличенка виступлять краще луганчан у цьому сезоні можна за коефіцієнт 1,1, що відповідає 91 відсотку ймовірності.

Ставка на перемогу команди Віктора Скрипника у цьому протистоянні оцінюється котируванням 6,5, що дорівнює 15 відсоткам ймовірності.

Варто зазначити, що у 17-му турі Прем’єр-ліги «Динамо» на своєму домашньому стадіоні зустрінеться якраз із «Зорею». На перемогу київського колективу можна поставити з коефіцієнтом 1,41 (68%), на успіх луганського клубу дають 7,3 (13%), а на нічийний результат – 4,9 (19%). На цю зустріч запропонований тотал 3,0 м’яча. На більше та менше йде однакове котирування – 1,9 (50%).

Після 16 проведених матчів «Динамо» з 33 набраними очками займає друге місце у таблиці чемпіонату України, а «Зоря» з 31 балом розташовується на третій позиції.

Конкурс «Час Перших» до топових матчів грудня

Букмекери: 8%, що «Ворскла» першою зніметься з чемпіонату України в сезоні-2019/20

Приймаються ставки на вихід клубу Ірини Морозюк в УПЛ

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт