Букмекерський ринок Австралії оцінюється в 27 мільярдів доларів

Олександр Веселов

Ринок букмекерських послуг в Австралії становить 27 млрд. доларів та продовжує зростати стійкими темпами. Про це заявив головний операційний букмекер австралійської гемблінгової компанії Tabcorp Крейг Ньюджент.

Букмекерський ринок Австралії оцінюється в 27 мільярдів доларів

Букмекерський ринок Австралії оцінюється в 27 мільярдів доларів

На думку фахівця, дана оцінка є суттєвою для країни. Більше того, у ринку подібних послуг гарні перспективи росту. Галузь представлена ​​великою кількістю солідних компаній, і все більше іноземних операторів намагаються увійти на ринок, що розвивається.

«В Австралії спостерігається зростання попиту на послуги букмекерських компаній. Об’єм ринку даних послуг оцінюється в 27 мільярдів доларів», – наводить слова фахівця racing.com.

Нагадаємо, наприкінці липня нинішнього року австралійська влада звинуватила грального оператора Tabcorp в недостатній увазі до проблеми відмивання грошей. На думку влади країни, компанія отримувала неодноразові попередження про можливу небезпеку, проте ігнорувала ці повідомлення. Повідомлялося, що компанії загрожував штраф розміром 11.5 мільйона євро.

Крім власного бізнесу в галузі азартних послуг країни, Tabcorp надає послуги для інших підприємств – під маркою Tabcorp Gaming Solutions вона виступає в ролі сервіс-провайдера для готелів, клубів та інших розважальних закладів.

Тиждень тому повідомлялося, що компанія Tabcorp була визнана одним з лідерів по стійкості розвитку серед світових компаній, згідно з рейтингом Dow Jones Sustainability Index. У даному рейтингу оцінюються більше тисячі компаній, що працюють в 17-ти галузях економіки. Укладачі рейтингу відзначили, що компанія повністю відповідає вимозі «Сприяння відповідальній грі».

Згідно зі звітом Tabcorp, у першій половині 2015-го року компанія демонструє позитивні показники. Так, зростання чистого прибутку після сплати податків досягло позначки 157.5% та склало суму близько 246.7 млн. доларів. Це було досягнуто в тому числі завдяки успіху діяльності підрозділів, що працюють в мережі Інтернет.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?