Букмекерські виделки: минуле чи майбутнє?

Паруйр Шахбазян

Власник і головний експерт «Рейтингу Букмекерів» Паруйр Шахбазян міркує про те, яке майбутнє чекає гравців на ставках, що заробляють на букмекерських виделках.

На «Рейтингу Букмекерів» як і раніше є люди, які цікавляться таким видом гри на ставках, як виделки, і ставлять питання у коментарях. Іноді, відповідаючи на ці питання, хочеться сказати, що даремно вони цим цікавляться, оскільки запізнилися щонайменше на рік, а то й два, але так просто розчаровувати людей, які знайшли спосіб заробляти на ставках, не хочеться. Тому я вирішив написати цей пост.

Це, звичайно, моя особиста думка, і я запрошую виделочників мені заперечити у коментарях – при бажанні. Цікаво, що навіть деякі досвідчені спекулянти на ставках не усвідомлюють того, про що піде мова. Вірніше, всі погодяться, що заробляти стає все важче, але не всі розуміють, що скоро це зовсім стане неможливим. Зауважу, що мова у пості йде про солідний заробіток, а не маленькі суми, які, напевно, можна буде заробляти завжди.

Спробую навести свої аргументи – чому.

Ставки на букмекерські виделки в інтернеті

Сьогодні заробляти суми, у порівнянні з хорошою зарплатою, ставлячи тільки в інтернеті, вже неможливо. Великі букмекерські контори навчилися обчислювати виделочників так швидко, що ті не встигають отямитися, як їх рахунки вже порізані, а в деяких випадках і заблоковані. Букмекерські контори, як і, втім, будь-який просунутий сайт в інтернеті, бачать свого відвідувача наскрізь. Де він був до цього, з якого він зайшов комп’ютера, за допомогою якої мережі.

Додамо до цього перевірку документів, під час якої контора може отримати інформацію про власника рахунку аж до того, що дізнається, з якого сканера, фотоапарата або телефону було зроблено зображення, і ми зрозуміємо, що маскуватися стало майже неможливо. Який вихід з цієї ситуації знаходять виделочники?

Вони йдуть ставити в пункти прийому ставок (далі ППС).

Ставки на букмекерські виделки у пунктах прийому ставок

Як відомо, з першого січня набуває чинності закон про договірні матчі, згідно з яким кожен, хто хоче зробити ставку, зобов’язаний пред’явити паспорт. Виходить, порізати рахунок тепер можна не тільки в інтернеті, але і у ППС. Кожен гравець буде мати історію ставок, що зробить дріб’язковою справою виявлення виделочників, ставки яких більше не будуть змішуватися зі ставками натовпу звичайних гравців. Тобто кожна окремо взята людина не зможе зробити більше кількох ставок. Якщо в інтернеті потрібен всього лише паспорт людини для відкриття рахунку, то у ППС потрібна сама людина. Тут виникає питання, а чи багато у виделочника знайдеться людей, яким можна довірити гроші, і в той же час оперативно відправляти їх робити ставки? По-моєму, відповідь очевидна.

Крім того, з виграшів будуть утримуватися податки (поки не ясно, якою буде податкова ставка, але більшість каже – 13%). Взагалі, якщо допустити, що закон буде виконуватися у тому вигляді, в якому його прийняли, що – на щастя чи на жаль – відбувається у Росії рідко, то всьому наземному букмекерському бізнесу, м’яко кажучи, прийде кінець. Мало хто захоче робити ставки, пред’являючи паспорт, а платити з виграшів податки – взагалі ніхто. При такому розкладі, природно, всі підуть ставити в офшорних конторах.

Отже, уявіть собі сценарій, при якому кожному виделочнику приходять додому повідомлення про податки у сумі 13% від виграшів. Враховуючи, що виделочники, як правило, виграють у вітчизняних конторах, рахунок для оплати буде пристойний.

Висновок

На жаль, у букмекерських виделок немає майбутнього. Я сам цим займався у нульових роках. Є знайомі, які цим займаються дотепер. Згадуючи, скільки це вимагає часу, сил, а з недавнього часу і нервів, я вважаю, що – витративши на будь-яке інше заняття стільки ж ресурсів – можна домогтися більшого результату.

Так – важко відмовитися від звичного методу заробітку. Але ми це бачимо часто-густо. Я порівнюю виделочників, які залишають негативні коментарі в оглядах контор, які порізали їм максимальні ставки, зі спамерами, які скаржаться на Google і Яндекс тому, що їх автоматизовані тексти або посилання на лінкопомиї перестали працювати. Або взяти для прикладу компанії, які розорилися, бо продовжили робити ставку на виробництво фотоплівки, що не надали значення цифровій фотографії. Ні Google, ні Яндекс, ні – тим більше – букмекерські контори не зобов’язані забезпечувати вас прибутком. Мета всіх комерційних компаній – заробляти самим.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?